Ücretsiz Üyelik

Oriflame’ye Üye Olmak ÜCRETSİZ!

Oriflame yeni kayıt olanlardan ve üyeliğini devam ettirmek isteyenlerden kayıt ücreti, kayıt yenileme ücreti vb. ücretler almamaktadır. Hiçbir ücret ödemeden kayıtlı danışmanımız olabilirsiniz.  Oriflame’de her ay para ödeme veya her ay sipariş vermek gibi bir zorunlulukta yoktur. Kayıt olduktan sonra kendi ürünlerinizi indirimli alacaksınız. Eğer yeni üyeler bulursanız ve belirli miktarda sipariş verirseniz, çeşitli kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

 

ORIFLAME DANIŞMANI OLUN

Tüm dünyada milyonlarca başarılı insan Oriflame iş fırsatı ile harika görünüyor, para kazanıyor ve keyifli vakit geçiriyor.

Siz de Oriflame iş fırsatı ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz! Oriflame’nin güzellik ve fırsatlarla dolu dünyasını keşfetmek için şimdi Oriflame’ye katılın!

HAYALLERİNİZE DOĞRU BİR ADIM ATIN  ORIFLAME’YE ŞİMDİ KATILIN!

Yüksek kalitedeki ürünlerle Harika Görünün.
Oriflame, 1000’den fazla ürün seçeneğiyle,besin desteği ile içerden, yenilikçi ve son moda güzellik ürünleri ile dışarıdan harika görünüp, harika hissetmenizi sağlar.
Katıldığınız günden itibaren Para Kazanın.

Oriflame danışmanı olarak ürünlerimizi danışman indirimi ile satın alarak kazanmaya anında başlayabilirsiniz. Favori ürünlerinizi arkadaşlarınıza, akrabalarınıza tavsiye ederek satış yapabilir, hemen bugün para kazanmaya başlarsınız. Daha çok kazanmak da sizin elinizde! Kendi ekibinizi kurarak daha çok kazanın, hayallerinize doğru büyük adımlar atın.
Yeni insanlarla tanışıp, yeni arkadaşlar edinerek keyifli vakit geçirin, Eğlenin.

Oriflame’de çalışırken yeni insanlarla tanışma, yeni arkadaşlıklar edinme, toplantılar, eğitimler ve seminerler yoluyla kişisel ve profesyonel olarak büyüme, uluslararası seyahatlar ve üst düzey etkinliklere katılma fırsatı yakalarsınız.