Hakkımızda

 

 

Hakkımızda

Oriflame

Kişisel bakım ürünleri alanında hizmet veren oriflame, İsveç kökenli bir markadır. 1967 yılından beri var olan firma, kozmetik alanında dünya markası haline gelmiş bir ürün sağlayıcıdır. Dünya genelinde 60’dan fazla ülkede satışta bulunan ürünler, bayanların kişisel bakım alanında ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri, oriflame çatısı altında görmek mümkündür.

Oriflame Ürünleri

Oriflame ürünleri, belli gruplar altında toplanmakta olup, bayan ve erkek ürün çeşitleri bulunmaktadır.  Kişisel bakımın ön plana çıkarıldığı ürünler, aksesuarlar ve sağlıklı yaşam ürünlerini de içermektedir. Cilt bakımından makyaj malzemelerine, erkek kadın ve çocuk parfümlerinden tüm kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır. Saç bakımı, aksesuarlar, sağlıklı yaşam ürünleri, erkek bakım ürünleri ve güzelliğe yönelik ürün çeşitleri tüm dünyada ilgi görmektedir.

Nemlendirme kremleri, temizleyiciler, göz bakım ürünleri, güçlendiriciler, yüz bakım ürünleri, güzellik yardımcıları gibi onlarca ürün çeşidi cilt bakımı bölümünde yer alan ürünlerdir.

Makyaj bölümünde ise, pudradan kapatıcıya, allıktan bronzlaştırıcıya, maskaradan göz farına, göz kaleminden dudak parlatıcısına kadar yüzlerce ürün bulunmaktadır.

Parfümler, vücut nemlendiricileri, banyo ve duş ürünleri, deodorantlar, traş ve bakım ürünleri ise, oriflame kokular bölümünün ürünleri arasındadır.

Kişisel bakım bölümünde saç ve vücut temizliği, vücut fırçaları, vücut arındırıcıları, vücut süngerleri, ağız ve diş bakımı ürünleri, hassas bölge bakım ürünleri, el ve ayak bakım ürünleri bulunmaktadır.

Oriflame Aksesuarları

Oriflame aksesuarları, güzellik araçları, moda, banyo ve vücut bakımı araçları, cilt bakımı araçları, saç aksesuarları, mücevherler, çocuk ürünleri ve ev ürünleri gibi bölümlere ayrılmaktadır. Oriflame çatısı altında bulunan aksesuar çeşitleri, 200’lü rakamların üzerindedir. Oriflame dünya genelinde harika görünüm ve eşsiz bir çevre sloganı ile hareket eden, hayallerin gerçeğe dönüşmesini sağlayan bir marka olarak görülmektedir. Geniş ürün portföyü ve doğrudan satış sistemi, oriflame markasının diğer belirgin özellikleridir.

Kendinizi Özel Hissettirecek Herşey Oriflame da!

Kozmetik sektöründeki dev markalardan biri olan Oriflame hiç şüphesiz Türkiye pazarında büyük bir pay sahibidir. Ürünlerinin satışı ve müşterilerine ulaştırma şekli ile birçok pazarlama stratejisinin dışında yöntemlerden biri olarak zincirleme bir sistem kuran marka giderek büyüyen bir aile haline gelmiştir.

Oriflame markasının zincirleme sisteminde müşteriler isteklerine bağlı olarak satış temsilcisi haline gelmekte ve zamanla satış yaptıkları kişileri de satış temsilcisi yaparak bir üst yönetici konumuna yerleşmektedir. Bu sistem hem ürünlerin daha fazla kişiye ulaşmasına hem de ürün pazarlama zincirinin kusursuz işlemesine olanak sunmaktadır. 1967 yılından bu yana varlığını sürdüren firmanın bu akıllı satış stratejisi zamanla birçok marka tarafından kopyalanmış olsa da bu denli başarılı olmamıştır. Öne çıkan kozmetik, cilt bakımı, makyaj, saç bakım ürünleri, aksesuarlar, gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri ve özel kokuları ile Oriflame markası isim yapmış bir marka olarak Türkiye kozmetik devlerinden biri haline gelmiştir. Her ay yayınlanan katalogunda birçok üründe büyük indirim fırsatları sunulmakta ve bu sayede müşterileri avantajlı olarak kullandıkları ürünlere sahip olabilmektedir. Büyük indirim fırsatlarında özel hediyeler, önemli günlere uygun tasarlanmış ürünler ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet bulunmaktadır. Oriflame katalogunun satış temsilcileri tarafından müşterilere ulaştırılmasının yanı sıra internet sitesi üzerinden alışveriş yapmakta mümkündür. Üyelik işlemlerinin ardından online alışveriş yapabilme imkanı sağlayan Oriflame internet alışveriş sitesinde ayın katalogundan dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Satın alınan ürünler kapıya kadar kargo ile teslim edilirken, ayrıca belirli alışveriş limitlerinde veya ürünlerinde kargo ücretsiz hizmeti de sağlanmaktadır. Oriflame ürünlerinin aylık indirimleri ile hem kaliteli, hem de avantajlı bakım ve güzellik ürünlerine sizde anında sahip olabilirsiniz. Sizde güzelliğinizi taçlandırmak için indirim fırsatını kaçırmayın

 

Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun. "Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun".

Faaliyet Gösterdiğimiz Ülkeler
 

Oriflame Markets - World map

 

Kısaca Oriflame

  • Oriflame 1.5 milyar Euro'luk yıllık satış cirosuna sahiptir.
  • 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
  • Oriflame 3 milyondan fazla Bağımsız Satış Danışmanına sahiptir.

  • Bünyesinde yaklaşık 7 bin 500 çalışanı bulunmaktadır. 
  • İsveç’in, doğadasından ilham alan Oriflame, yenilikçi ürünlerinden oluşan 1000’den fazla geniş ürün portföyüne sahiptir.
  • Oriflame Katalogları 40 farklı dilde basılır ve dağıtılır. 

  • Oriflame Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde 100'den fazla bilim insanı görev yapmaktadır. 
  • İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan'da üretim merkezine sahiptir.
  • Dünya Çocuk Örgütü’nün yardımcı kurucusudur.
  • Oriflame'nin Lüksemburg ve İsviçre’de genel merkez ofisleri bulunmaktadır.

oriflame,oriflame üyelik,oriflame kayıt,oriflame ücretsiz üyelik,oriflame,oriflame kayıt,oriflame üyelik,oriflame üye ol,oriflame üye olmak ,oriflame üye olmak istiyorum,oriflame kayıt olmak istiyorum.oriflame danışmanı ol,oriflame danışmanı olmak,oriflame danışmanı olmak istiyorum,katalog,oriflame kataloğu,ücretsiz üyelik,ücretsiz kayıt ol,Oriflame Katalog